This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.
+420 723 08 07 08|mirek@pakr.cz

SPEAKER

/SPEAKER
SPEAKER 2017-09-11T09:53:41+00:00

NABÍDKA PRO KOLEGY ZE STUDIÍ – PROFESIONÁLNÍ NAHRÁVKY HLASU

  • Nahrávka textu obratem (potvrdím E-mailem čas)
  • Možnost režijního dohledu webkamerou
  • Nahrávka standardně v kvalitě 24bit/96kHz
  • Kvalitní mikrofon Neumann U87ai a digitální převodník Lavry AD 11
  • Hlas posílám předstříhaný (pryč nádechy, mezery, chyby atd.)
  • Nahrávka je předem vymasterovaná – saturace, výšky, komprese)
  • Cena za nahrávku dohodou – nabídněte dle aktuálně zpracovávaného projektu
  • Možnost měsíčního souhrnného vyúčtování, nebo i pravidelného měsíčního paušálu.
  • Fakturuji s DPH ( na s.r.o.), nebo bez DPH (fyzická osoba)

Stručně jak to funguje:

Pošli text se stručnými režijními poznámkami, případně nějakou ukázkovou mp3 na E-mail: mirek@pakr.cz.

Nazpátek dostaneš buď wav, nebo mp3, jak budeš chtít. Nahrávám standardně do 24bit/96kHz a zvuk upravuji pomocí pluginů v UAD2. Nahrávka je standardně předstříhána a upravena pro okamžité použití.

Přejit na vkládací formulář pro objednání nahrání hlasu

Technické informace o výrobě

Profesionální studia či rozhlasové stanice si lze jen těžko představit bez mikrofonu značky Neumann. Tato firma je po desetiletí považována za předního výrobce mikrofonů do nahrávacího studia či rozhlasu – a není se čemu divit, některé modely se totiž staly doslova milníkem v historii nahrávací techniky. Neumann U87Ai reissue verzí legendárního mikrofonu Neumann U87. Jde o velkomembránový kondenzátorový mikrofons přepínatelnou směrovou charakteristikou, přepínačem útlumu a potenciálem pro využití v celé řadě situací. Předchůdci tohoto modelu jsou tradičně považováni za jedny z nejužitečnějších mikrofonů vůbec a nejinak je tomu u modelu U87Ai. Je vhodný pro nahrávání zpěvů, mluveného slova a celé řady strunných a perkusivních nástrojů.

Lavry AD11 nabízí snadnou ovladatelnost a přináší zcela nové prvky: unikátní Digital Alias-Free Emulation™ módy. Pomocí tohoto systému je možné k základnímu čistému zvukovému modu zvolit vstupní zvukovou charakteristiku lampy, transformátoru nebo obou zároveň. Tyto možnosti činí z AD11 velmi tvůrčí a flexibilní převodník, který kromě špičkové čisté konverze nabízí i další zvukové možnosti.
Lavry Black AD-11 definuje novou kvalitu konverze – za velice příznivou cenu. AD11 se stává moderním high-end zařízením, které díky svým preampům a dalším funkcím pro vás může dělat mnohem více, než prostě jen znít skvěle.

SafeSoundAudio Tracking ToolBox je optimalizován pro zpěv, mluvené slovo a další zdroje signálu, které vyžadují špičkový mikrofonní předzesilovač, kombinovaný s nejlepším „srovnávacím“ náběrovým kompresorem na trhu. Na vstupu přístroje diskrétní tranzistorový mikrofonní předzesilovač ve třídě A budí druhý servo stupeň s IO, čímž dosahuje maximálního zisku až 70 dB, což je daleko za možnostmi většiny jednostupňových Class A konstrukcí. Vestavěný kompresor s technologií Peakride™ se nastavuje velice jednoduše. Díky technologii Peakride™ navíc pracuje s dynamikou velmi šetrným a muzikálním způsobem, tedy aniž by zvuk připravil o jeho živost.

řináší výrazný posun v kvalitě a výkonu úpravy zvuku v oblasti studiového digitálního nahrávání. Je to revoluční kombinace DSP karty a vysoce ceněných softwarových pluginů.

Název Universal Audio poprvé použil v 50. letech 20. století pro svou firmu legendární Bill Putnam st., který je často považován za otce moderní nahrávací techniky. Později byla společnost přejmenována na UREI (Universal Recording Electronics Industries), a pod tímto jménem vytvořila dodnes vyhledávané výrobky jako 1176LN Peak Limiter nebo LA-2A Leveling Amplifier.
V roce 1999 se jeho synové Bill a Jim rozhodli značku oživit a začali vyrábět nejen repliky klasických analogových přístrojů, které navrhl jejich otec se svým týmem, ale začali také hledat cesty, jak analogový charakter zvuku zachovat i v době digitálního zpracování zvuku. Výsledkem tohoto snažení a zároveň fenomenálním úspěchem je zejména řada produktů UAD – rozšiřující karty do počítače, které obsahují vlastní DSP procesor a nabízí emulaci známého analogového vybavení od firem zvučného jména. Dnes je firma světovou špičkou jak na poli DSP audio modelingu, tak mezi výrobci klasických čistě analogových nahrávacích zařízení. Produkty Universal Audio si právem získaly takové renomé, že je najdete prakticky v každém významném nahrávacím studiu.

V základu nahraný, sestříhaný, upravený a finalizovaný zvuk ukládám buď do E-mailu, nebo odkazem do mého cloudového úložiště ke stažení. Nahrávke je standardně ve formátu WAV 24bit/96kHz, případně v mp3, nebo v u-law formátu. Provádím i finalizaci do televizního formátu LUFS EBU. Veškeré trasy u mne vestudiu jsou v digitálním provedení, tedy absolutně bez šumu a ruchů známých z analogových kabelů.